Dla wszystkich fanów Batmana mamy nie lada gratkę. Wraz z Wydawnictwem Egmont i Shitty Cosplayz przygotowaliśmy dla was konkurs na najlepszy batmanowy kostium!

Do wygrania są nagrody rzeczowe oraz wejściówki na Copernicon. Oto pełny regulamin konkursu:

§1 Organizatorzy

 1. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn” KRS: 0000428487 REGON: 341309650 NIP: 8792668337 z siedzibą przy  ul. Kusocińskiego 10/6, 87-100 w Toruniu.
 2. Partnerem konkursu są Wydawnictwo Egmont i Shitty Cosplayz.

§2. Warunki i zasady udziału w konkursie

 1. Przedmiotem konkursu jest zdjęcie uczestnika konkursu we własnoręcznie wykonanym stroju nawiązującym do franczyzy Batman.
 2. Stroje muszą nawiązywać do uniwersum Batmana (a nie całego uniwersum DC).
 3. Stroje i rekwizyty muszą być wykonane samodzielnie przez uczestnika, a nadesłane zdjęcie nie może zawierać nadmiaru poprawek w programach graficznych. Dopuszczane są jedynie lekkie poprawki kontrastów, jasności itp.
 4. Zgłoszenie konkursowe należy przesłać w formie pliku graficznego (.jpg lub .png) na adres e-mail cosplay@copernicon.pl, z tytułem wiadomości “Piernikowy Batman”.
 5. Zgłaszając pracę konkursową należy podać imię oraz nazwisko, pseudonim (opcjonalnie) oraz imię (nazwę) postaci w której kostiumie uczestnik występuje  na zdjęciu.
 6. Zgłoszenie konkursowe należy przesłać do 23.08.2016.
 7. Uczestnik wysyłając zgłoszenie wyraża zgodę na publikację zdjęcia na stronach www oraz w kanałach społecznościowych Festiwalu Copernicon oraz Shitty Cosplayz.

§3 Ocena prac, rozstrzygnięcie konkursu i nagrody

 1. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury złożone z przestawicieli organizatorów i partnerów konkursu wybierze 3 zwycięzców.
 2. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez przez Wydawnictwo Egmont oraz darmowymi wejściówkami na Copernicon 2016.
 3. Informacja o wynikach konkursu zostanie podana 5.09.2016. na stronie www oraz na stronie Coperniconu na Facebooku.
 4. Uczestnik może zrzec się nagrody, jednak nie może przekazać jej osobie trzeciej ani wymienić jej na ekwiwalent pieniężny.
 5. Nagrody będzie można odebrać na Coperniconie 2016.

§4  Postanowienia końcowe

 1. Decyzja jury jest jawna i nie podlega odwołaniu.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu i/lub nieprzyznania nagrody bez podawania przyczyn.
 3. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Wszelkie zmiany będą komunikowane za pośrednictwem strony internetowej Coperniconu.